Bonacibo Köpek Maması yerli bir marka olduğu için fiyat açısından diğer markalar arasında hemen dikkatinizi çekecektir. İzmir’de üretilen mamanın ilk çıktığı yıllardan bu yana sadece iki çeşit lezzeti bulunuyor olsa da balık ile birlikte et açısından zengin bir içerik sunuyor. Yalnızca lezzet açısından değil, yavru köpekler ve hamile köpekler için de çeşit sunuyor. Peki, içeriğine göz atmak gerekirse?

Tahıl Açısından Olumlu

Piyasada bulabileceğiniz birçok mama markasının genellikle tahıl oranlarının yüksek olduğunu görebilirsiniz. Hatta, yine birçok markanın tahılsız mamaları da bulunuyor. Bonacibo Köpek Maması kullananlar ise bu markadaki tahıl oranlarının ortalama olarak belirlenen yüzdeler altında kaldığını hemen fark edecektir.

Et İçeriği Orta

Yine birçok markada karşılaşılan durum et içeriğinin yeterli olmaması şeklinde oluyor. Bonacibo Köpek Maması incelemesi ise bu açıdan da olumlu bir sonuç veriyor. İçeriğinde %30 – 44 oranında et bulunan mamalar ideal mama tanımının yapılmasını sağlıyor aslında. Tavuk ve kuzu etindeli temel iki lezzete balık da eşlik ediyor.

Zararlı İçerikler

Bonacibo Köpek Maması yorumları zararlı içeriklerden endişe eden kullanıcılar içinde doğru bir seçecek olduğunu ortaya koyuyor. İçinde yalnızca glisemik indeksi yüksek olan pirincin varlığı ile hanesine bir eksi yazılabilir. Tahıllar ve pirinç dışında kimyasal ve katkı maddelerin de yer aldığı mamalar ile kıyaslandığında çok daha iyi bir performans çiziyor.

Kişisel yorumuma göre standart altı bir mama.

Puanına İhtiyacımız Var

Tıkla ve sende oyla!
Puan: 2.0/5. Toplam 1 oy.
Lütfen Bekleyin...

Siz de bu konu hakkındaki
yorumunuzu eklemeyi unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir